Üretim Tesisimiz

İstanbul’da bulunan yüksek performanslı son teknoloji ürünü üretim ekipmanları ve AR-GE laboratuvarı ile üretim yapmaya ve binlerce yatırımcının kendi markasını oluşturmasını mümkün kılan Rowe Kozmetik, kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

2022 yılında fabrikasının tam otomatik sistemler ile günlük üretim kapasitesini 40,000, aylık üretim kapasitesini ise 1.2 milyon adet olarak arttırmıştır. Bu sayede giderek artan sipariş miktarını karşılamakta ve müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Kozmetik ürün grubunda 100’ün üzerinde ürün üretimi yapabilmektedir.

Kozmetik alanında AR-GE ve üretim yapan Rowe Kozmetik, doğrudan cilt sağlığına fayda sağlayıcı ve etkinliği kanıtlanmış aktif içerikler ile fason kozmetik üretimi yapan bir firmadır. Üretim fabrikası İstanbul’dadır. Kullandığı hammaddelerin vegan, ambalajların ise geri dönüşümden elde edilmiş olması firmanın öncelikli tercihleri arasındadır. Yüksek kapasiteli üretim hacmine sahip makina hatları ile üretim yapar ve insan gücü kullanılmasını en aza indirgemeyi hedefler. Bu sayede üretim esnasında yaşanabilecek hataların en minimum seviyeye olmasını sağlar.

© 2022 Rowe Kozmetik