AR-GE

Firmamızın bünyesinde kurduğumuz tam teşekküllü AR-GE laboratuvarımız ve uzman kimyagerlerimizle finanse ettiğimiz araştırmaları, ürün portföyümüzü ve kalitemizi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca bizden hizmet alan tüm müşterilerimize de ücretsiz AR-GE desteği sunuyoruz.

Dilerseniz kendi hazır formüllerinizle k ürünlerinizin üretimini yapabilir, dilerseniz de birlikte yeni ürünler geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Bu sayede pazarlaması kolay vegan içerikli ürünleri tüm dünyada kabul edilen endüstri standardı sertifikalar ile üreterek, ürünlerinize katma değer katabilirsiniz.

Kozmetik alanında AR-GE ve üretim yapan Rowe Kozmetik, doğrudan cilt sağlığına fayda sağlayıcı ve etkinliği kanıtlanmış aktif içerikler ile fason kozmetik üretimi yapan bir firmadır. Üretim fabrikası İstanbul’dadır. Kullandığı hammaddelerin vegan, ambalajların ise geri dönüşümden elde edilmiş olması firmanın öncelikli tercihleri arasındadır. Yüksek kapasiteli üretim hacmine sahip makina hatları ile üretim yapar ve insan gücü kullanılmasını en aza indirgemeyi hedefler. Bu sayede üretim esnasında yaşanabilecek hataların en minimum seviyeye olmasını sağlar.

© 2022 Rowe Kozmetik