Teknoloji

Rowe Kozmetik, teknolojik altyapının özellikle fason üretimde ne denli önemli olduğunun bilinciyle teknik ekipman ve makinelerini sürekli olarak geliştirmektedir. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu AR-GE laboratuvarı ile teknik çalışmalarına devam etmekte ve bu alandaki yatırımlarını her geçen gün arttırmaktadır.

Hali hazırda sahip olduğu full otomasyon sistemler ile günlük 40,000 ürün, aylık ise 1.2 milyon ürün üretim kapasitesine sahip bir fason kozmetik firması olarak Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerindeki markalar için üretimlerimize devam ediyoruz.

Kozmetik alanında AR-GE ve üretim yapan Rowe Kozmetik, doğrudan cilt sağlığına fayda sağlayıcı ve etkinliği kanıtlanmış aktif içerikler ile fason kozmetik üretimi yapan bir firmadır. Üretim fabrikası İstanbul’dadır. Kullandığı hammaddelerin vegan, ambalajların ise geri dönüşümden elde edilmiş olması firmanın öncelikli tercihleri arasındadır. Yüksek kapasiteli üretim hacmine sahip makina hatları ile üretim yapar ve insan gücü kullanılmasını en aza indirgemeyi hedefler. Bu sayede üretim esnasında yaşanabilecek hataların en minimum seviyeye olmasını sağlar.

© 2022 Rowe Kozmetik