Vizyon ve Misyon

Rowe Kozmetik olarak aşağıda paylaştığımız değerlerimizi faaliyet gösterdiğimiz her alanda taviz vermeden sürdürüyor ve müşterilerimize katma değerli hizmetler sunuyoruz.


Vizyon

Vizyonumuz, kaliteli, faydalı, cilt dostu ve farklı ürünler yaratan, kozmetik sektörünün dinamiklerini yakından takip eden, şirket kültürünü ve hizmet anlayışını sürekli güncelleyerek başta Türkiye olmak üzere tüm dünyadaki müşterilerine kaliteli hizmet sunan, müşterilerinin marka ve işletmelerine değer katacak fason ürünler üreten ve faaliyet gösterdiği tüm kozmetik alanlarında tercih edilen ve beğenilen bir marka olmaktır.


Misyon

Misyonumuz rekabetçi, kalite-fiyat oranı açısından tercih edilebilir ürünler üreterek ve sunduğumuz geniş ürün yelpazesini ve üretim kapasitesini arttırarak müşteri beklentilerini ve karlılığını en üst düzeyde karşılamaktır.

Kozmetik alanında AR-GE ve üretim yapan Rowe Kozmetik, doğrudan cilt sağlığına fayda sağlayıcı ve etkinliği kanıtlanmış aktif içerikler ile fason kozmetik üretimi yapan bir firmadır. Üretim fabrikası İstanbul’dadır. Kullandığı hammaddelerin vegan, ambalajların ise geri dönüşümden elde edilmiş olması firmanın öncelikli tercihleri arasındadır. Yüksek kapasiteli üretim hacmine sahip makina hatları ile üretim yapar ve insan gücü kullanılmasını en aza indirgemeyi hedefler. Bu sayede üretim esnasında yaşanabilecek hataların en minimum seviyeye olmasını sağlar.

© 2022 Rowe Kozmetik