Hakkımızda

Rowe Kozmetik başta kozmetik sektörü ve pazarı olmak üzere ilgili alanlardaki gelişmeleri yakından takip ederek, geliştirilen yeni teknolojilerden faydalanarak ve tüketici dinamiklerine hızlı yanıtlar ile daimi olarak uyum sağlayarak değerli müşterilerine ve iş ortaklarına fason kozmetik çözümler üretmektedir.

Talep edilen formda, kalıpta ve içerik ile sunduğu cilt serumları, saç bakım ürünleri, vücut losyonları, cilt bakım kremleri, parfümler ve temizlik ürünleri ile bize güvenen müşterilerimiz için sektör standartlarının üzerinde ve tekrar tercih edilebilir ürünler ile operasyonlarımızı sürdürüyoruz.
Rowe Kozmetik olarak, tüm dünyada geçerli olan ISO, GMP ve The Vegan Society sertifikalarımız ile tamamen organik ve çevre dostu çözümler geliştiriyor ve müşterilerimizin kendi özel çözümlerini geliştirmelerini olanaklı kılıyoruz.

Firmamız, Türkiye başta olmak üzere kalitemize ve hizmetlerimize güvenen birçok farklı ülkedeki müşterilerinin istekleri ve talepleri doğrultusunda üretim kapasitesini sürekli arttırmaya, kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Bünyemizdeki AR-GE laboratuvarımız, son teknoloji üretim ekipmanlarımız ve makineleriniz sayesinde tüm ürünlerimizi tek bir çatı altında aynı kalite ve güvence ile üretiyor ve siparişlerimizi anlaştığımız vakitte, eksiksiz ve kusursuz olarak teslim ediyoruz.

Ürünlerimizde kullanılan tüm hammaddeler tamamen organik sertifikalı olup, %95 gibi büyük bir kısmı Avrupa ülkelerinden ithal edilmektedir. Bu sayede son kullanıcılar tarafından sevilen, cilt sağlığı için faydalı ve tekrar tercih edebilir ürünler üretiyor ve sunuyoruz.

Kozmetik alanında AR-GE ve üretim yapan Rowe Kozmetik, doğrudan cilt sağlığına fayda sağlayıcı ve etkinliği kanıtlanmış aktif içerikler ile fason kozmetik üretimi yapan bir firmadır. Üretim fabrikası İstanbul’dadır. Kullandığı hammaddelerin vegan, ambalajların ise geri dönüşümden elde edilmiş olması firmanın öncelikli tercihleri arasındadır. Yüksek kapasiteli üretim hacmine sahip makina hatları ile üretim yapar ve insan gücü kullanılmasını en aza indirgemeyi hedefler. Bu sayede üretim esnasında yaşanabilecek hataların en minimum seviyeye olmasını sağlar.

© 2022 Rowe Kozmetik